فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در این آدم‌ربایی نافرجام، سه زن و یک مرد باهدف انتقال ۶۰۰ میلیارد ریال سند، اقدام به ربودن یک زن ۸۰ ساله کردند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی با بیان اینکه پیرزن ربوده‌ شده در آمریکا زندگی می‌کند و برای فروش املاکش به کرمانشاه سفر کرده است، گفت: آدم‌ربایان روز گذشته با تنظیم یک قرار سوری با زن و وکیلش آنان را سوار بر یک خودروی ام وی ام کردند و پس از طی مسافتی وکیل را از ماشین بیرون انداختند و پیرزن را ربودند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: متهمان فرد ربوده‌شده را به یک‌منزل در محل‌های حاشیه‌ای شهر منتقل کردند، که اهالی محل به آنان مشکوک شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

سردار امان‌اللهی ادامه داد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مأموران به‌سرعت راهی منطقه شدند و ۲ زن و یک مرد را که در حال فرار بودند دستگیر کردند.

وی بیان کرد: عوامل پلیس پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، وارد منزل موردنظر شدند و ضمن رهاسازی فرد ربوده‌شده، دیگر متهم این پرونده را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تأکید کرد: تحقیقات به‌منظور شناسایی دیگر عوامل دخیل در پرونده با همکاری دستگاه قضایی همچنان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج