رئیس شورای اسلامی شهر رشت با جمعی از اعضای هیئت کاراته گیلان گفت: حمایت مدیریت شهری از ورزش باید هدفمند باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید امیرحسین علوی در این دیدار با ابراز خرسندی از موفقیت های اخیر ورزشکاران کاراته گیلان اظهار کرد: حضور ورزشکاران در شورای رشت روحی تازه به فضای شورا بخشید و امیدوارم افتخار آفرینی ها کاراته کاران گیلانی همواره تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه خود را عضوی از خانواده بزرگ کاراته می دانم تصریح کرد: به شخصه علاقه خاصی به این ورزش دارم و اگر امروز کاراته در مسیر پیشرفت گام بر می دارد نشان دهنده ظرفیت و توانمندی ورزشکاران این رشته است.

رئیس شورای اسلامی رشت با اذعان به اینکه پس از جلسات متعدد و تبادل نظر در شورا بودجه ای در قالب لایحه حمایت از ورزش شهر رشت و باشگاه های ورزشی مصوب شد بیان کرد: متاسفانه در اجرا شاهد تناقض ها و اختلاف نظر هایی هستیم.

وی با تاکید بر حمایت از تیم های ریشه دار سپیدرود و داماش اظهار کرد: ورزشی مثل فوتبال به واسطه سطح درگیری جامعه و نوع مخاطبانش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما در کنار حمایت از فوتبال نباید از سایر رشته های ورزشی غافل شد.

علوی به حمایت های مالی و لجستیکی شورای چهارم از هیئت های ورزشی اشاره کرد و گفت: این حمایت ها تداوم خواهد داشت. 

وی با تاکید بر اینکه حمایت مدیریت شهری از ورزش باید هدفمند باشد خاطرنشان کرد: به همین منظور طی نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان گیلان خواستار طبقه بندی هیئت های ورزشی و باشگاه ها بر اساس معیار های مشخص شده ایم تا با هم فکری بتوانیم هدفمند ترین کمک ها را به ورزش داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت همچنین به مشکلات شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: بخشی از این مشکلات از گذشته  به ارث رسیده است و حق نداریم نسبت به امیدواری جوانان شهر و دیگر شهروندان بی تفاوت باشیم و باید در هر جایگاهی که هستیم صادقانه خدمت کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در خاتمه بیان کرد: بنده معتقدم که حمایت های مدیریت شهری رشت باید با توجه به برنامه ریزی و به صورت عادلانه بین تمامی هیئت های ورزشی و بر اساس طبقه بندی و ارزش گذاری کیفی فعالیتها تقسیم شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج