طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خانم مهندس فریبامرادی مدیرکل پست استان کردستان، به عنوان عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل ازمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،  با توجه به وعده دولت دوازدهم  در به کارگیری زنان در پستهای  مدیریتی، بار دیگر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در تحقق این وعده پیش قدم شد و طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرکارخانم مهندس فریبا مرادی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، منصوب شد.

 در متن این حکم آمده است:

سرکار خانم فریبا مرادی

با استناد به ماده (10) اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و پستی ، سرکار عالی را به مدت 2 سال به سمت " عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران " منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی و با جدیت و تلاش وافر، خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافزار ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

   محمد جواد آذری جهرمی

فریبا مرادی درحال حاضربعنوان یکی ازنیروهای بومی،جوان وکارآمداستان کردستان،مسند مدیرکلی پست را دراختیارداردوتوانسته است دراین ایام تحولات خوبی را درحوزه بازاریابی نوین وقراردادهای جدید ایجادنماید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج