عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه برخی رفتارهای رئیس شورا مورد انتقاد است، گفت: رئیس شورای شهر رشت تکلیف ۲۳ مشاور این نهاد را مشخص کند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، اسماعیل حاجی پور در سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه مردم از شورای پنجم انتظار ویژه دارند، اظهار کرد: شورای پنجم باید ایراد های شورای چهارم را برطرف کند.

وی ایجاد فضای صمیمی و دوستانه در شورای شهر رشت را مهم دانست و گفت: هدف این شورا مچ گیری و زیرسئوال بردن همدیگر نیست زیرا این اقدام شورای پنجم را از اصل خود باز می دارد.

این عضو شورا با تاکید بر همکاری تمام اعضای شورای رشت تصریح کرد: رئیس شورای شهر باید پدرانه رفتار کند.

وی با اشاره به جوان بودن علوی رئیس شورای شهر رشت بیان کرد: برخی کارهای رئیس شورا خوب بوده و برخی نیز مورد انتقاد است.

حاجی پور با تصریح بر اینکه رئیس شورا گاهی در کارهای خود مشورت کند، خاطرنشان کرد: یکی از اقدام های مورد انتقاد، بلاتکلیفی ۲۳ نفر از مشاوران شورا است.

وی افزود: مخالف حضور جوانان نیستم اما باید به گونه ای رفتار شود که هماهنگی لازم برای جذب مشاور با تمام اعضا صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت یکی از معضلات ویژه این شهر ر ا بحث ترافیک دانست و یادآور شد: از چهار سال پیش 5 میلیارد تومان حق الناس در حال خاک خوردن است.

وی با تاکید بر ضرورت راه اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت، خاطرنشان کرد: مردم رشت با فرهنگ هستند اما باید این فرهنگ با اعمال قانون تجمیع شود.

حاجی پور با اشاره به اینکه دوربین کنترل ترافیک موجود است، متذکر شد: باید گیر کارها برطرف شود.

وی به اختصاص 350 میلیون تومان توسط فرماندار رشت برای راه اندازی مرکز کنترل ترافیک این شهر خبر داد و گفت: این مبلغ در شورای برنامه ریزی شهرستان تصویب شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج