حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان : امنیت کشور یکی از مسائل ناموسی است که در این زمینه باید مراقب بود تا امنیت کشور دستخوش تهدیدات دشمن قرار نگیرد، باید در کشور انسجام بین همه به وجود آید و در کنار یکدیگر باشیم در این صورت حتی خواب دیدن دشمن نیز مشکل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور که در دفتر معظم له برگزار شد  اظهار داشت: دشمن‌شناسی یکی از ارکان عبرت‌آموزی است؛ انسان باید بتواند در هر زمانی دشمن را بشناسد؛ چرا که بیشتر آفات به دلیل جهل نسبت به دشمن است.

وی با بیان این دنیا مکانی برای اعتبار و عبرت است و خداوند در قرآن فرمودند که دنیا را آفریدیم تا به وسیله دنیا عبرت‌آموزی کنید گفتند: صاحبان بصیرت کسانی هستند که از روزگار عبرت بگیرند.

معظم له خاطرنشان کرد: زمانی که دشمن سنگین‌تری در مقابل دارید باید دفاع قوی‌تری نیز داشته باشید، نباید از دشمن در زمینه دفاع و ابزار نظامی اجازه گرفت زیرا دشمن از پیشرفت ما در این زمینه‌ها در هراس است.

حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه مسائل دفاعی حریم و ناموس است گفت: امنیت کشور یکی از مسائل ناموسی است که در این زمینه باید مراقب بود تا امنیت کشور دستخوش تهدیدات دشمن قرار نگیرد،  باید در کشور انسجام بین همه به وجود آید و در کنار یکدیگر باشیم در این صورت حتی خواب دیدن دشمن نیز مشکل می‌شود.

استاد خارج فقه حوزه با بیان این که پدافند غیرعامل باید دل‌ها را به یکدیگر نزدیک کند تصریح کرد: ملت را در برابر دشمن یگانه کنید و همه پشتیبان یکدیگر و مراجع باشید تا در برابر دشمن بتوانیم مقاومت کنیم؛ باید در نظر داشت دشمن شب‌ها نیز در حال توطئه‌چینی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج