مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: در صورت فراهم شدن شرایط کریکت در دیگر شهرهای استان گلستان گسترش پیدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، بهمن طیبی صبح امروز در حاشیه بازدید از مسابقات کریکت بانوان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در گرگان اظهار داشت: باتوجه به سابقه خوب ورزشکاران گلستانی در رشته کریکت  با فراهم شدن شرایط می‌توانیم این ورزش را در دیگر شهرهای گلستان گسترش دهیم.

وی تاکید کرد: کریکت از 1372 به صورت رسمی در کشور آغاز به فعالیت کرده و در استان گلستان هم از سال 1385 توسط خانم کیقبادی این ورزش در استان گلستان استارت خورد.

طیبی خاطر نشان کرد: در  این مسیر که کریکت به انجمن‌ها پیوست در دنیا طرفدارن زیادی پیدا کرده و در ایران هم توجه خوبی به این ورزش شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان تاکید کرد: در این 8 روز که قرار است استان گلستان میزبان مسابقات بانوان کشور و انتخابی تیم ملی است امیدواریم پایه قهرمانی در استان ایجاد شود.

 گسترش رشته ورزشی کریکت در استان گلستان

طیبی اظهار داشت: ورزش کریکت نیاز به فضای بزرگ دارد و شرایط آن  را در گرگان استارت زدیم اما این ورزش یک فضای بزرگ نیاز دارد.

مدیرکل ورزش وجوانان گلستان افزود: با آغاز این کار در مرکز استان امیدواریم این شرایط در شهرستان‌های دیگر هم ایجاد شود و فضای مناسب دراین شهرها باید به کمک خیران در اختیار ورزش استان قرار بگیرد تا این ورزش در دیگر شهرهای استان توسعه یابد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج