مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد از حضور این شرکت برای اولین بار در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، رحمن خادم امشب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: زمان برگزاری این نمایشگاه از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ مهرماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی بین‌المللی فارس برگزار می‌شود که استان ما برای اولین بار در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در این نمایشگاه گفت: مسلماً مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه به نمایش و عرضه جدیدترین توانمندی‌های خود خواهند پرداخت که فرصت مناسبی برای تیم و مجموعه استان ما است.

وی با تأکید بر این‌که یکی از بهترین و مؤثرترین شیوه‌های شناخت بازار مصرف جهان و توانمندی دیگر رقبا و آشنایی با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی است، ادامه داد: مشارکت در این نمایشگاه‌ها باعث تبادل بیان دیدگاه‌ها، نوآوری‌ها و یافته‌های ما در صنعت نفت و گاز را ایجاد خواهد کرد که مسلماً در پیشبرد اهداف ما تأثیر بسزایی خواهد داشت.

خادم ضمن تأکید بر اینکه این گردهمایی، مجموعه‌ای از فرصت‌ها را به وجود می‌آورد تا شرکت گاز استان سعی کنند جهت پیشبرد اهداف خود به‌خوبی از آن بهره‌مند شوند، افزود: طی این نمایشگاه آخرین دست آورده‌های صنعت گاز، نفت و پتروشیمی در سطح دنیا به نمایش گذاشته خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج