مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز با بیان اینکه پیشکسوتان و بازنشستگان عزیز ما آئینه تمام نمایی برای کارکنان کنونی در آینده هستند افزود:شما گنجینه های هنر و تجربه اید که حاکمیت و حکومت به هیچ عنوان زحمات شما را فراموش نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،در مراسم آئین تجلیل از پیشکسوتان و بازنشستگان آموزش و پرورش قم که با برنامه های مختلف فرهنگی و هنری همراه بود ابتدا حسین فروغی رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش استان قم با تجلیل از شأن و منزلت فرهنگیان پیشکسوت و بازنشسته به بیان اقدامات کانون پرداخت و یاد آور شد که کانون بازنشستگان آموزش و پرورش استان تمام تلاش خود را در حفظ شأن و منزلت این فرهنگیان عزیز به کار گرفته و با تمام وجود در خدمت رسانی به امیران علم و دانش تلاش خواهد نمود.

درادادمه  مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز با بیان اینکه پیشکسوتان و بازنشستگان عزیز ما آئینه تمام نمایی برای کارکنان کنونی در آینده هستند افزود:شما گنجینه های هنر و تجربه اید که حاکمیت و حکومت به هیچ عنوان زحمات شما را فراموش نخواهد کرد.

وی تجلیل از مقام شامخ فرهنگیان به ویژه بازنشستگان را وظیفه ای خطیر دانست و افزود مدیران باید این مهم را از افتخارات زندگی خود بدانند و نسبت به این قشر تلاشگر نگاه و نگرش ویژه ای داشته باشند.

 حمید رضا شیخ الاسلام در پایان از زحمات سی سالۀ پیشکوستان و بازنشستگان عزیز تجلیل کرد و گفت:اداره کل آموزش و پرورش استان همواره در خدمت این عزیزان بوده و مفتخر است به این خدمات ادامه بدهد و از هیچ کوششی فروگذار نکند.

یاد آور می شود در پایان این مراسم که از طرف کانون بازنشستگان آموزش و پرورش قم و همراهی اداره کل استان برگزار شد از چند فرهنگی پیشکسوت تجلیل گردید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج