رئیس دبیرخانه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی و رئیس پارک علم و فناوری گیلان گفت: پنجمین رویداد آموزشی و اجلاس بین المللی با مشارکت سازمان همکاری های اسلامی (COMSTECH) و بانک توسعه اسلامی (IDB)، در پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، مجید متقی طلب اظهار کرد:  پنجمین اجلاس بین المللی و چهارمین کارگاه آموزشی از برنامه مشترک سه ساله شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی با مشارکت سازمان همکاری های اسلامی( COMSTECH ) و بانک توسعه اسلامی (IDB)، تحت عنوان جهانی شدن؛ مشارکت و تعاون در اقتصاد نوآورانه است.

متقی طلب گفت: در این اجلاس چهار نفر از مدرسان با تجربه این حوزه از کشور مالزی و 30 نفر از مدیران و نمایندگان پارک های علم و فناوری و مراکز علمی و تحقیقاتی کشورهای اسلامی از جمله عراق، پاکستان، اندونزی، بنگلادش، لبنان، سودان، تونس، نیجریه، آذربایجان ، مالزی، افغانستان، قزاقستان، عمان و افغانستان و همچنین تعدادی از مدیران پارک ها و مراکز رشد کشور حضور دارند.

وی تصریح کرد: توانمندسازی مدیران پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و پژوهشی کشورهای اسلامی و کمک به این کشورها برای تجاری سازی فناوری و تولید ثروت از علم از اهداف برگزاری این اجلاس است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج