فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش 10 میلیارد و 650 میلیون ریال در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عزیزاله ملکی گفت: به دنبال کار اطلاعاتی گسترده مأموران انتظامی شهرستان میناب مبنی بر تخلیه بار قاچاق از یک فروند لنج در انبارهایی در روستای تیاب، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی قضائی و تشکیل چند اکیپ عملیاتی، مأموران در یک عملیات ضربتی انبارهای مذکور را شناسایی و در بازرسی از آنها 38 تن برنج، دو تن و 430 کیلو عدس، 630 کیلو لوبیا، 13 هزار و 248 قالب صابون، یک تن و 747 کیلو چای، 4 تن و 536 کیلو روغن خوراکی، 168 کارتن کنسرو ذرت، 201 کارتن کمپوت آناناس و انواع دیگری مواد خوراکی قاچاق کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش کالاهای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان 10 میلیارد و 650 میلیون ریال برآورد شده است، اظهار داشت: کالاهای مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به اداره مبارزه با قاچاق کالا منتقل شد و تحقیقات جهت شناسایی متهمان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با تأکید بر اجرای مستمر طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق در استان، مبارزه با قاچاقچیان و قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس گفت: یکی از رسالت‌های نیروی انتظامی، برقراری نظم و امنیت عمومی است و پلیس با تمام توان و اقتدار در این راه گام برمی‌دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج