مسوول هماهنگ کننده امور مواکب اهواز گفت: تمام مواکبی که شناسنامه دار می شوند جایگاهی دایمی با برنامه ریزی مشخص را دریافت می کنند

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، فرخ کشاورز گفت: در تلاش هستیم حداکثر بهره کافی را از حضور مسوولان و همکاری های آن ها در راستای هرچه بهتر برگزار شدن راهپیمایی بزرگ اربعین و خدمتگزاری به زائران را داشته باشیم.

وی افزود: بعد از اربعین سال گذشته یک کمیته ای در سطح استان به منظور کارهای اجرایی اربعین تشکیل شد و یک گروه برای پیگری کارها از جمله شناسایی هویت مواکب تشکیل شد.

کشاورز تصریح کرد: از خرداد ماه امسال، دستورالعمل شناسنامه دار شدن مواکب را از ستاد مرکزی دریافت و اقدامات اولیه را برای نام نویسی مواکب مستقر در مرزهای شلمچه، چذابه و بین راهی منتهی به این مرزها انجام دادیم.

وی گفت: ۱۵ شهریور سایت تعطیل و بیش از ۸۰۰ نفر برای این موضوع ثبت نام کردند که خیلی بیشتر از سال گذشته استقبال شد. با همکاری ستاد مرکزی و ستاد اربعین خوزستان بیش از ۵۰۰ شناسنامه برای مواکب صادر شده است.

کشاورز بیان کرد: تمام مواکبی که شناسنامه دار می شوند جایگاهی دایمی با برنامه ریزی مشخص را دریافت می کنند؛ در  جلسات نیازها و خواسته های مدیران مواکب را به مدیران اجرایی منتقل می کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج