سرپرست شهرداری منطقه 2 قم از کاشت 3 هزار و 650 نهال در حاشیه معابر خبر داد.

سرپرست شهردار منطقه 2قم درگفتگو باخبرنگارموج درقم، با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه ایمن‌سازی معابر سطح شهر اظهار کرد: 11 مورد اصلاح هندسی تقاطع‌ها و ایمن‌سازی برای دوربرگردان‌ها به مبلغ 3 میلیارد ریال، 2 مورد نرده‌گذاری رفیوژ بلوار جمهوری و پل‌ها به مبلغ 35 میلیون ریال از جمله اقدامات است.

وی خاطرنشان کرد:‌ 9 مورد استفاده از مانع‌های ترافیکی برای جلوگیری از سقوط راکبان و ایمن‌سازی معابر بن بست با هزینه 300 میلیون ریال، هفت مورد ایجاد سرعتکاه‌ها و گل میخ و تابلوهای هدایت مسیر و رنگ‌آمیزی معابر برای ایمن‌سازی و هدایت ترافیک عابران به مبلغ 2 میلیارد ریال از دیگر اقدامات محسوب می‌شود.

رضارحیمی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه توسعه کشت نهال در حاشیه معابر شهر گفت: توسعه و باغچه‌سازی شامل کاتر زنی و حمل خاک، خاکریزی خاک مرغوب و کاشت 3 هزار و 650 نهال در حاشیه معابر با هزینه 3 میلیارد ریال انجام شده است.

وی در ادامه به اقدامات این منطقه در تاسوعا و عاشورای حسینی اشاره نمود و افزود: بکارگیری 100 نفر نیروی انسانی برای رفت و روب طی دو روز، 20 نفر نیروی ستادی، هفت نفر نیروی آموزش، هشت نفر راننده به صورت دو شیفت، پنج نفر نیروی کنترل ساختمان و دو نفر نیروی تأسیسات برق از جمله اقدامات این ایام است.

رحیمی برپایی 30 ایستگاه صلواتی دارای مجوز، 55 ایستگاه صلواتی خودجوش، توزیع 100 کارتن پلاست و هفت خودرو وانت بازیافت را از دیگر اقدامات تاسوعا و عاشورای حسینی ذکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: خودروهایی مانند بالابر ، خاور، پرس زباله، تانکر آب و سه دستگاه تانکر شست‌وشوی و واتر جت در ستاد مستقر بودند و 10 خیمه نیز به همین مناسبت نصب شده بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج