مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: خیران اصفهانی در شش ماهه نخست سال جاری ۱۲میلیارد و ۸۸۰میلیون تومان صدقه دادند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران بابیان اینکه ۵۰۱ هزار و ۳۹۲صندوق کوچک، متوسط و بزرگ در استان نصب‌شده است، افزود: خیران اصفهانی در شش‌ماهه نخست سال جاری ۱۲میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.

وی کمک خیران و نیکوکاران را در طرح‌های مشارکتی این نهاد مطلوب ارزیابی کرد و گفت: صندوق‌های کمیته امداد یکی از راه‌های جذب مشارکت‌های مردمی به شمار می‌آید که در اماکن مختلف شهری و روستایی نصب‌شده و با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و درگاه‌های الکترونیکی خیران بسیاری را در این امر خدا پسندانه شریک  می کند.

شیران با بیان اینکه درآمد حاصل از صدقات صرف محرومان و نیازمندان همان منطقه می‌شود، افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده مردم برای رفع مشکلات و در سرفصل‌های مختلف از جمله تأمین مسکن، هزینه‌های درمانی، اشتغال، تحصیل، تأمین جهیزیه و کمک به امر ازدواج جوانان نیازمند هزینه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی برای خیران در نظر گرفته‌شده است، یادآور شد: امکان پرداخت وجوه نقد نیکوکاران از طریق شماره‌گیری آنی#۱*۸۸۷۷* یا شماره‌حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران  به نام کمیته امداد فراهم‌شده است.