محمدحسین مقیمی گفت: نام نیروی انتظامی که با مفهوم ایثار و از خودگذشتگی گره خورده است، یادآور شجاعت و دلیری غیورمردانی است که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران آرامش و امنیت را به ارمغان آورده و حافظ آسایش و مظهر اقتدار نظام اسلامی ایران بوده و هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، در پیام محمدحسین مقیمی  آمده است: موضوع امنیت و آرامش اجتماعی از مهمترین ارکان بالندگی ملی و از مبانی مهم اقتدار کشور به حساب می آید. نام نیروی انتظامی که با مفهوم ایثار و از خودگذشتگی گره خورده است، یادآور شجاعت و دلیری غیورمردانی است که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران آرامش و امنیت را به ارمغان آورده و حافظ آسایش و مظهر اقتدار نظام اسلامی ایران بوده و هستند.

بزرگمردان نیروی انتظامی همواره و خاضعانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت اصول مترقی اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی حراست نموده اند.

در طلیعه ایام گرامیداشت خدمات بی بدیل سربازان امنیت و اقتدار، اینجانب فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، کارکنان و نیرو های افتخار آفرین انتظامی استان تهران و همچنین خانواده عزیز شهدای این نیرو تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات شبانه روزی شان تقدیر و تشکر می نمایم.

محمدحسین مقیمی
استاندار تهران