فرماندار شهرستان قشم گفت: دولت تدبیر و امید برای جذب مشارکت مردم در جهت توسعه و پیشرفت مناطق روستائی حساب ویژه ای باز کرده و معتقد است بدون مشارکت و همراهی مردم رونق، آبادانی، تولید و اشتغال محقق نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قشم، علیرضا نصری در روستای کووه ای از توابع بخش مرکزی قشم با تبریک 15 مهر ماه روز ملی روستا و عشایر بیان کرد: در چهار سال گذشته اقدامات مناسبی برای ایجاد زیر ساخت های عمرانی و رفاهی انجام شده، او از مردم خواست، به عرصه تولید و اشتغال ورود و به رفع معضل اشتغال کمک کنند.

نصری با یاد آوری وضعیت  آب آشامیدنی تا قبل از دولت یازدهم، خاطر نشان کرد: خدمتگزاران شما در شهرستان قشم  بر اساس برنامه ریزی و سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر رسیدگی به زندگی روستائیان و رفع مشکلات رفاهی عمرانی، توانستند شاخص آبرسانی جمعیت روستایی شهرستان  را از 3 به 83 درصد ارتقا دهند.

فرماندار قشم اقدامات انجام شده در زمینه تقویت شبکه های برق رسانی و آسفالت جاده و معابر در نقاط مختلف این شهرستان را از دیگر خدمات دولت تدبیر و امید ذکر و اظهار امیدواری کرد: مردم با کمک شورا و دهیاری ها در حوزه تولید و اشتغال وارد شده و با شکل گیری عزم و انسجام ملی معضل بیکاری رفع و تولید و اشتغال کشور رونق گیرد.

در پایان، تصمیماتی برای افزایش خدمت رسانی و تقویت حوزه آب، برق، طرح هادی روستا، مخابرات و زمین چمن مصنوعی گرفته شد.