مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم گفت: با پیگیری صورت گرفته مقرر شده به زودی روشنایی این پروژه توسط شرکت برق تامین شده و بلافاصله بعد از تامین روشنایی نهایتاً ظرف دو هفته معبر بازگشایی خواهد شد.

 مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری قم ،درگفتگو با خبرنگار موج در قم، با اشاره به احداث بلوار زائر حدفاصل پل انقلاب تا دسترسی به بیمارستان امام رضا اظهارداشت: قرارداد تکمیلی پروژه با سازمان توسعه و عمران با مبلغ 5.5 میلیارد تومان منعقد شد.

وی با اشاره به اهمیت و اولویت این پروژه در شهر قم تصریح کرد: با توجه به اهمیت پروژه قسمت اول پروژه حدفاصل پل انقلاب تا خیابان شهاب گازسوز در دستور کار قرار گرفت و کلیه عملیات زیرسازی و روسازی انجام شده و جدول‌گذاری صورت گرفته است.

عباس حلوائی زاده با تاکید بر اینکه نقطه اتصال بلوار به قبل از پل انقلاب باقی مانده است گفت: با اصلاح هندسی ظرف یک هفته باید ترافیک منتقل شده و سپس پروژه بازگشایی شود.

وی با تاکید بر اینکه این پروژه در هر طرف 8.5 متر است گفت: کامل پروژه اجرایی شده و برای کاهش ترافیک بلوار غدیر بسیار موثر خواهد بود.

 مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهرداری قم اظهارداشت:با بیان اینکه تنها نقطه تاریک این پروژه تامین روشنایی است اذعان کرد: با پیگیری صورت گرفته قرار شده به زودی روشنایی توسط شرکت برق تامین شده و بلافاصله بعد از تامین روشنایی نهایتاً ظرف دو هفته معبر بازگشایی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج