رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروهای نظامی و انتظامی برای تأمین امنیت اجازه ندهند، مسائل قومی، مدیریت‌های امنیتی و انتظامی را تحت شعاع قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، حجت‌الاسلام غلامرضا مزارعی در همایش ریش سفیدان و معتمدان عشایر شهرستان بویراحمد و نقش آنان در پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: امام حسین (ع) برای اصلاح امت جدش و امر به معروف و نهی از منکر، خود و یارانش را به قربانگاه کربلا برد و امروز شما نیز با تأسی از فرهنگ حسینی برای تقویت اخوت و اصلاح جامعه حرکت کنید تا زمینه برای یک جامعه مطلوب اسلامی فراهم شود.

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی افزود: همه ما می‌بایست همچون مولایمان حسین (ع)، زندگی و آبروی خود را در مسیر برقراری امنیت این میهن سربلند قرار دهیم و در راه اصلاح جامعه جهادگونه رفتار کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه کشور عزیزمان از حیث امنیت بیرونی هیچگونه مسأله‌ای ندارد و انشاالله در آینده نیز با تربیت افرادی، چون شهید حججی با موانع رو به رو نخواهد شد.

رئیس شورای قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با یادآوری فداکاری شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حججی گفت: این شهید بزرگوار با خدا معامله کرد و به همین دلیل محبوب قلوب مؤمنین قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج