باقر مرادی فرد، با شخصیت حاج خلیل مقابل دوربین سریال هاتف رفت.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سریال محرمی «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری، تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و بازی هنرمند نامدار لرستانی باقر مرادی‌فرد به مراحل پایانی تولید رسید.

بر اساس این گزارش، در سریال هاتف، باقر مرادی‌فرد با نقش حاج خلیل که از بازاریان قدیم میدان شوش تهران است ایفا نقش می‌کند و بازیگرانی همچون زیبا بروفه،  حمید گودرزی، محمد حاتمی، شهرام قائدی، محمد فیلی، کاظم بلوچی، سیدمهرداد ضیایی، بهزاد خداویسی، مریم بوبانی، کمند امیرسلیمانی، مریم کاویانی و الهه حسینی او را یاری می‌کنند.

باقر مرادی

هاتف، داستان زندگی ریحانه «زیبا بروفه» یک خبرنگار مطبوعات و فعال اجتماعی است که به وصیت پدرش درگیر یک چالش می‌شود. ریحانه اعتقاد دارد که عدالت نمی‌تواند پشت در خانه آدم جا بماند، از این رو پرده از ابهام وصیت پدر برمی دارد تا شخصیت و ایمان خود را بازسازی کرده و به‌دست آورد.

هاتف، نوشته‌ی فروغ فروهیده است و طبق برنامه‌ریزی رسانه ملی، در دهه دوم محرم به روی آنتن می‌رود.

باقر مرادی فرد متولد خرم‌آباد و از پیشکسوتان تئاتر، سینما و تلویزیون کشور است. از فعالیت‌های نمایشی او می‌توان همکاری و بازی در گروه نمایشی آرش در پیش از انقلاب و همکاری با بسیاری از چهره‌های هنری مطرح کشور در سال‌های اخیر اشاره کرد. آخرین فعالیت هنری او، بازی در نمایشی به کارگردانی هادی مرزبان بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج