به مناسبت باز گشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی در مراسمی با حضور معاونین و مدیران این سازمان، مدیران آموزش و پرورش و مسوولین محلی و منطقه ای، سال تحصیلی 97-96 با نواخته شدن زنگ در دبستان شهید حق نیاء لیجارکی در مدارس منطقه آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج از بندر انزلی، در این مراسم پیام رضا مسرور ریاست هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت آغاز سال تحصیلی قرائت شد و در ادامه مجید فاتحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ماه محرم سرور و سالار شهیدان، آغاز سال تحصیلی جدید را گرامی داشته و برای دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور موفقیت روز افزون را مسئلت داشت.

وی با ارائه گزارش از فعالیت ها و اقدامات سازمان مطبوع خود در زمینه بروز رسانی و ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری و بهبود فضای آموزشی در سطح مدارس اعلام کرد که برای سال تحصیلی جدید سازمان منطقه آزاد انزلی پکیج ملزومات مدرسه را برای تمامی دانش آموزان در سطح مدارس این منطقه تهیه و توزیع کرده است.

در پایان این مراسم مادر شهید حق نیا زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا در آورد و دانش آموزان با عبور از دروازه قرآن و گرفتن هدایای تهیه شده توسط سازمان منطقه آزاد انزلی وارد کلاسهای خود شدند.

گفتنی است؛  41 مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی با حدود 3000 دانش آموز در مدارس محدوده منطقه آزاد انزلی فعالیت خود را انجام می دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج