مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، مسئول بسیج دانشجویی استان گیلان و جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در سالن جلسات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت،  علیرضا امیرتیموری دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تبریک فرارسیدن روز خانواده گفت: یکی از مهمترین ارکان جامعه خانواده بوده که جهت ارتقای جایگاه و محکم تر شدن بنیان آن در اسلام سفارش بسیار شده است که بدون تردید با انجام فرامین دینی که در مورد خانواده وجود دارد می توان جهت سلامت خانواده و سعادت آن تلاش کرد.

وی بسیج دانشجویی را بزرگترین تشکل دانشگاه خواند و افزود: وجود نیروهای بسیجی مخلص در دانشگاه می تواند در پیشبرد اهداف فرهنگی و غیرفرهنگی ثمربخش باشد و ما باید از این ظرفیت های بهینه فکری که در نیروهای جوان وجود دارد استفاده کنیم.

دکتر امیرتیموری خاطر نشان کرد: بسیج دانشجویی به عنوان بازویی توانمند در کنار مدیریت دانشگاه است و باید شرایطی فراهم شود تا با کمک فکری این نیروهای ارزشمند جهت رفع مشکلات درپیشرو استفاده کرد و علم را به طرف تولید علم نافع هدایت کرد که این جزء با اتحاد لازم و جنگ با دشمنی واحد امکان پذیر نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تاکید برحرکت در مسیر ولایت و خط رهبری بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان وصل به هیچ جناحی نیست و اطاعت از رهبری و حرکت در مسیر انقلاب و ولایت فقیه مورد تایید ما است و کسانی که بخواهند نظام را تهدید و بعضی از جریانهای سیاسی را بوجود آورند در مقابلشان قرار خواهیم گرفت و در محیط دانشگاه با اتحاد و همدلی در جهت رسیدن به اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی حرکن خواهیم کرد.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسین صفوی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلانبا بیان نکاتی پیرامون نزول آیه « هل اتی » در روز 25 ذیحجه انسان و اینکه خط اهل بیت (ع) یک خط انقلابی مستدام است و نباید در آن توقف ایجاد کرد، گفت: هر کس در هر مقامی که باشد با ایجاد توقف در این سیر انقلابی خود را به هلاکت انداخته است.

وی  تصریح کرد: یکی از راههای ادامه این خط مقاومت و کار انقلابی همراهی و همدلی در مسیر کار فرهنگی و انقلابی است.

گفتنی است دراین مراسم از زحمات کمیل کاس پور مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت تقدیر و سید امیرحسین میر عظیمی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت معرفی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج