حجت الاسلام والمسلمین خوبرو ، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان رودسر و املش : ترویج فرهنگ غدیر خم با رویکرد ولایت و امامت هدف برگزاری جشن ولایت علوی،اکمال دین نبوی است .

به گزارش خبرگزاری موج از رودسر، حجت الاسلام والمسلمین عباس خوبرو رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر و املش اظهار کرد : همزمان با دهه ولایت همه بقاع متبرکه شهرستان های رودسر و املش  آذین بندی و ۲۰ امامزاده با برگزاری ویژه برنامه میزبان زائران و مجاوران است .

وی  افزود : ویژه برنامه جشن «ولایت علوی، اکمال دین نبوی» از ۹ لغایت ۱۸ شهریور ماه برگزار می‌شود ، که شامل  برپایی خیمه‌های معرفت با محوریت امامزادگان ، فضاسازی محیطی در بقاع متبرکه ، برپایی مولودی خوانی توسط مداحان اهل بیت(ع) ، برپایی محافل و قرائت  دعای عرفه  ، جشن‌های عید قربان و عید غدیرخم ، قرائت عقد اخوت ، برگزاری نشست‌های صنفی با هدف ایجاد وقف‌های جدید برای ترویج عید غدیرخم و .. از جمله  بر نامه‌ های  در دستور کار برای این برنامه است .

خوبرو گفت : در آغاز این طرح  در دهه غدیر و برنامه‌های ولایت علوی اکمال دین نبوی در روز پنجشنبه ۹ شهریور افتتاحیه مرکز فرهنگی قرآنی آستان مقدس سید اسماعیل(ع) و سیدابراهیم(ع) جورکاسرا در شهرستان املش  خواهد بود  .

اهداء جوایز به برگزیدگان چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در مسجد موقوفه طالب زاده و محفل انس با قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام از دیگر برنامه های این ایام خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج