نمایشگاه گروهی نقاشی هنرجویان بخش هنرهای تجسمی موسسه فرهنگی و هنری چشم انداز فردا در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، محمد حسن پور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت ، ضمن اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه به همت موسسه فرهنگی و هنری چشم انداز فردا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار گردیده است و حدود ١٠٠  اثر با ابعاد مختلف از ‏‏٢٠ هنرجوی آموزش دیده در بخش هنرهای تجسمی موسسه فرهنگی و هنری چشم انداز فردا در این نمایشگاه به نمایش گذاشته ‏شده است.

وی افزود: بیشتر این آثار با موضوع طبیعت و با تکنیک های مختلف از جمله آکریلیک ، مداد رنگی ، پاستل ، رنگ روغن ، خودکار و آبرنگ کار شده است.

حسن پور گفت: موسسه چشم انداز فردا از موسسات فعال چند منظوره شهر رشت از سال ١٣٨٢ در زمینه های فرهنگی و هنری مشغول به فعالیت می باشد.

به گزارش موج، این نمایشگاه  تا پنجشنبه ٩ شهریور ماه ٩٦ در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در دو نوبت صبح و عصر پذیرای عموم شهروندان است.‏

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج