مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با اشاره به اجرای طرح نشاط و تعالی در امامزادگان استان گفت: در طرح نشاط معنوی گلستان در مجموع بیش از ۲ هزار نفر از کودکان و نوجوانان در سه مقطع مشارکت دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی ظهر امروز در مراسم متمرکز طرح نشاط و تعالی استان در آستانه امامزاده قاسم (ع) شهر دلند اظهار داشت: برگزاری طرح نشاط معنوی سبب بروز و رشد استعداهای کودکان و نوجوانانی می‌شود که شاید تاکنون مجالی برای بروز و ظهور نداشته‌اند.

وی افزود: در سال جاری در همه آستان‌های مقدس امامزادگان استان گلستان و بخش عمده‌ای از بقاع متبرکه شهرستان‌های سراسر استان، طرح نشاط معنوی برگزار شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان تصریح کرد: در طرح نشاط معنوی استان گلستان در مجموع بیش از 2 هزار نفر از کودکان و نوجوانان دختر و پسر در 3 مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان شرکت کردند.

سهرابی اظهار کرد: بسیار خرسند هستیم که خداوند این توفیق را به ما داد تا عرصه تعلیم و تربیت دینی را در جوار مرقد مطهر امامزادگان شریف با نگاهی فرهنگ‌محور به منصه ظهور برسانیم.

وی برگزاری طرح نشاط معنوی را ویژه فصل تابستان دانست و تاکید کرد: در تابستان امسال افراد علاقه‌مند در بخش‌های مختلف فرهنگی، علمی، قرآنی، اردویی و قرآنی در طرح نشاط معنوی شرکت کرده‌اند که حضور آنها به نسبت سال‌های قبل با رشد چشمگیر و قابل توجهی مواجه شده است.

در پایان این مراسم باشکوه و نشاط آفرین از مربیان نمونه، متربیان ممتاز و برندگان مسابقات فرهنگی، قرآنی و ورزشی با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیر شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج