معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۲۸۳ پروژه عمرانی، تولیدی و اشتغال‌زا در هفته دولت سال ۹۶ استان گلستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، علی اصغر طهماسبی در جلسه هماهنگی هفته دولت و هفته دفاع مقدس سال 96 اظهار داشت: در هفته دولت سال 96 در استان گلستان 1283 پروژه عمرانی، تولیدی و اشتغال‌زا افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

وی افزود: از این تعداد 1113 پروژه افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید و همچنین آغاز عملیات اجرایی170 پروژه را در هفته دولت امسال در گلستان خواهیم داشت.

طهماسبی در ادامه ارزش کلی پروژه‌های هفته دولت استان گلستان در سال 96 را 779 میلیارد تومان عنوان کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای دولت است و امسال با توجه به پایان دوره چهار ساله دولت تدبیر و امید باید از این ظرفیت برای بیان کارنامه خدمات دولت یازدهم استفاده کنیم.

طهماسبی از همه مسئولان دستگاه‌های دولتی استان و نهادهای تابعه خواست، تا گزارش عملکرد 4 ساله خود را در طول هفته دولت به استحضار مردم شریف استان برسانند و آنانرا از اقداماتصورت گرفته در این مدت آگاه کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان هفته دولت را نمادی از وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان به عنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی نامید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج