رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 8 هزار گردشگر و زائر خارجی با ملیت های مختلف از حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل دیدن کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان با اشاره به بازدید روزانه حدود 50 تا 60 گردشگر و زائر خارجی از امامزاده محمد هلال بن علی(ع) اظهار داشت: سال گذشته شاهد معرفی این امامزاده در مجله «تراول» فرانسه بودیم که این مکان مقدس را بعنوان چهل و هشتمین نقطه جهان که ارزش دیدن را دارد، معرفی کرده بود.

وی خاطر نشان کرد: آئین ملی جزخوانی قرآن کریم در این بقعه متبرکه در ماه مبارک رمضان امسال به عنوان پربیننده ترین برنامه مذهبی سیمای جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد که این موفقیت مرهون تلاش دست اندرکاران، مردم و اصحاب رسانه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل همچنین از راه اندازی موزه آستان مقدس هلال (ع) در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این موزه نسخه های خطی، کتاب های قدیمی و مجموعه عکس هایی از گذشته تا حال این مکان مقدس به نمایش گذاشته می شود.

حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان گفت: آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) فرزند بلافصل امیرالمومنین امام علی(ع) در شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان و 6 کیلومتری کاشان قرار دارد.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج