مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: در اجرای این طرح تمام خودروهای غیرمجاز که برای تاکسی‌ها ایجاد مزاحمت کنند جریمه و توقیف خواهند شد و اجرای این طرح در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی از آغاز طرح برخورد با مسافربرهای شخصی و غیرمجاز در پایانه‌ها و ایستگاه‌های سطح شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در راستای ساماندهی حمل‌ونقل

مسافر و برخورد با مسافربرهای شخصی و غیرمجاز در پایانه‌های شهر کرمانشاه، این طرح به مرحله اجرا درآمده است و بر این اساس با تمامی خودروهای شخصی و غیرمجاز که وارد پایانه‌ها و ایستگاه‌های مسافربری شده برابر قانون برخورد خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در اجرای این طرح تمام خودروهای شخصی غیرمجاز جریمه خواهند شد و اجرای این طرح در روزهای آتی به جد ادامه خواهد داشت.

سلیمانی بابیان اینکه تنها تاکسی‌ها و وسایل حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری مجاز به حمل مسافر به هستند اظهار داشت: تاکنون 19 مرحله از طرح برخورد با مسافربرهای شخصی غیرمجاز اجراشده است که در چهارماهه اول سال جاری تعداد 261 دستگاه مسافربر شخصی غیرمجاز توقیف و اعمال قانون شده است.

سجاد سلیمانی ضمن تقدیر از همکاری دادستان محترم عمومی و انقلاب کرمانشاه و معاونین وی، پلیس راهور نیروی انتظامی با سازمان تاکسیرانی کرمانشاه در طرح برخورد با مسافربرهای شخصی، افزود: طی یک ماه گذشته در برخورد و توقیف مسافربرهای شخصی غیرمجاز که برای تاکسی‌ها در ایستگاه ایجاد مزاحمت می‌کنند حدود 71 دستگاه مسافر شخصی توقیف‌شده‌اند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه از شهروندان خواست بافرهنگ سازی و آموزش استفاده از ناوگان عمومی، امنیت و آرامش خاطر خود را تأمین نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج