مدیر قم،موسسه اعتباری کوثر، بااداره کل ورزش و جوانان استان قم به مناسبت دهه مبارک کرامت و به منظور توسعه ورزش به خصوص ورزش های همگانی و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، افزایش شور و نشاط و امید در جامعه اقدام به برگزاری این پیاده روی نموده اند،

به گزارش خبرگزاری موج ازقم : مدیر شعب موسسه اعتباری کوثر استان قم درگفتگو باخبرنگار ما ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)، با اشاره به فرموده پیامبر اکرم(ص) که من کتاب خدا و اهل بیت(ع) را برای امتم به یادگار گذاشته ام گفت: قطعاً ما با تمسک به این دو ریسمان محکم می توانیم از آثار مثبت خیر و برکتشان در تمام شئون زندگی بهره مند باشیم و هرچه داریم به برکت این خاندان فضل و کرم است .  

وی افزود: حضور ما در جوار کریمه اهلبیت(ع) باعث می شود تا تمام تلاش خود را به کار بندیم و با ارائه خدمات صادقانه، رضایتمندی مشتریان را فراهم نمائیم .  

مسعوداقدسی تصریح کرد: کارکنان موسسه اعتباری کوثر استان قم طبق سنوات گذشته در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) نیز با حرکت به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) به عزاداری خواهند پرداخت و ارادت خود را به اهل بیت(ع) به ویژه امام جعفر صادق(ع) نشان خواهند داد .  

وی با اشاره به برگزاری بیستمین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی استان قم بیان داشت: موسسه اعتباری کوثر، اداره کل ورزش و جوانان استان قم و هیئت ورزش های همگانی استان به مناسبت دهه مبارک کرامت و به منظور توسعه ورزش به خصوص ورزش های همگانی و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، افزایش شور و نشاط و امید در جامعه اقدام به برگزاری این پیاده روی نموده اند، که در مسیر معنوی بلوار پیامبر اعظم(ص) از میدان معلم تا مسجد مقدس جمکران در روز جمعه 30/4/96 از ساعت 6:30 صبح برگزار خواهد گردید.

اقدسی با بیان اینکه موسسه اعتباری کوثر با راه اندازی طرح کوثر کارت هواداری در عمل به حمایت ارزشی از فعالیت های حوزه ورزش پرداخته است، گفت: در استان قم ورزشکاران و ورزش دوستان با افتتاح حساب نزد شعب موسسه اعتباری کوثر و دریافت کوثر کارت ورزش می توانند در توسعه و پیشرفت ورزش استان و هیئت های ورزشی به خصوص ورزش قهرمانی و همگانی سهیم باشند و علاوه بر استفاده از مزایای مرتبط با کوثر کارت ورزش بدون پرداخت هزینه ای زمینه انتفاع حوزه ورزش استان را در تمام رشته ها نیز فراهم نمایند.

وی در مورد جوایز همایش پیاده روی همگانی افزود: از سوی موسسه اعتباری کوثر یک دستگاه خودروی پراید ویژه بیستمین پیاده وری خانوادگی استان قم در نظر گرفته شده است که جوایز ارزنده دیگری شامل؛ کمک هزینه سفر عتبات عالیات و سفر مشهد مقدس و وسایل ورزشی نیز به قید قرعه تقدیم حاضرین در این همایش بزرگ خواهد شد. البته به منظور ترویج سنت قرض الحسنه نیز تعدادی وام قرض الحسنه بین حاضرین قرعه کشی می شود

اقدسی با تقدیر و تشکر از اداره کل ورزش و جوانان استان قم و هیئت ورزش های همگانی که این فرصت را در اختیار موسسه اعتباری کوثر قرار داده اند، تاکید کرد: از حمایت ها و راهنمایی های تولیت محترم حضرت معصومه (س) و امام جمعه شهر مقدس قم حضرت آیت الله سعیدی و نیز تولیت محترم مسجد مقدس جمکران قدر دانی می کنیم .

مدیر شعب استان قم در پایان با بیان اینکه این مراسم به صورت زنده از شبکه های استانی قم و سه سیما (برنامه صبح و نشاط) پخش می گردد، از عموم مردم به خصوص مشتریان موسسه اعتباری کوثر دعوت نمود تا به صورت خانوادگی در این همایش شرکت نمایند.

لازم به ذکر است قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید نیز ویژه جشنواره قرعه کشی مشتریان کوثر استان قم به مناسبت دهه کرامت در ادامه این همایش برگزار می گردد و جایزه به برنده خوش اهدا خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج