مسوول نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 24 دفتر نسیم مهر دربیمارستان های دولتی استان اصفهان به منظور ارائه مشاوره و تسکین آلام بیمار و همراهان او فعال است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین جوادی در نشست خبری گفت : دفتر نسیم مهر از سال 87 در بیمارستان های دولتی اصفهان و شهرستان های این استان آغاز به کار کرده است.

وی افزود:صحبت و مشاوره با بیماران و همراهان و آشنا سازی آنها با موضوع قضا و قدر، عدالت خدا، مصیبت ها و گرفتاری های دنیوی  از مهمترین وظایف روحانیان دفاتر نسیم مهر محسوب می شود.

وی گفت: همه بیمارستان‌های دولتی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان دارای دفاتر نسیم مهر هستند.

حجت‌الاسلام جوادی اظهار داشت :آشنایی با اصطلاحات پزشکی و اطلاعات اولیه پزشکی و گذراندن دوره های بدو خدمت و ضمن خدمت برای روحانیان شاغل در این طرح الزامی است.

وی بابیان اینکه 49 نفر روحانی آقا و خانم در 24 بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی برای این مسئله تابه‌حال بکار گیری شده‌اند، ادامه داد: این روحانیان به دنبال جلوگیری از ایجاد بحران روحی و روانی در میان بیماران و همراهان آن‌ها هستند.

مسوول نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه رسالت اصلی ما ایجاد آرامش برای بیمار و بیمارستان است گفت: بیش از 50 درصد بیماران بعد از بهبود بیماری و ترخیص از بیمارستان هم ارتباط خود را با نماینده نسیم مهر در بیمارستان ادامه می دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج