درانتخابات تمامی زمینه ها برای پاسداری از آرا مردم به عنوان حق الناس فراهم و ازتک تک آرا با تمام وجود صیانت شد، دراین راستا ذره ای ازاحقاق حقوق مردم کارون عقب نشینی نخواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، فرماندار کارون با اعلام مطلب فوق گفت: انتخابات و مقوله حضور حماسی برای دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب، حرف تازه‌ای نیست و مشارکت مردم در این رویداد سیاسی همواره بیانگر آمادگی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی برای دفاع از ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی است.

معصومه خنفری اظهارکرد: از زمان پیروزی انقلاب تاکنون ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رای، اقتدار و مردم‌سالاری دینی را به عنوان یکی از مولفه‌های شاخص حاکمیت اسلامی به جهانیان نشان داده‌اند.

خنفری در ادامه با اعلام اینکه بی شک صیانت از آرا مطالبه قانونی شهروندان از حاکمیت است و این خواسته به حق مردم، توسط مجریان انتخاباتی در دستور کار قرار گرفت، افزود: در همین راستا در چارچوب قانون و از طریق مجاری ذی صلاح به تک تک اعتراض ها رسیدگی کردیم. 

وی بیان کرد: صیانت از آرا مهمترین وظیفه کارگزاران انتخابات است که مسوولان و دست‌اندرکاران با رعایت قوانین و مقررات، افتخار دیگری در دفتر انقلاب ثبت کردند.

وی  با اشاره به برگزاری خوب انتخابات در شهرستان کارون، یادآورشد: به عنوان فرماندار شهرستان کارون به شهروندان این آرامش خاطر و اطمینان را می دهم که به تمام شکایت ها براساس مرقانون و با نظر هیات نظارت رسیدگی کردیم و صیانت از آراء مردم را یک واجب اخلاقی ، شرعی و قانونی برای خود درنظرگرفته ایم.

اولین بانوی فرماندار در استان خوزستان با بیان اینکه با دقت و وسواسی که در سلامت انتخابات داشتم توانستم تخلفی را در یکی از صورت جلسه ها کشف کنم، تصریح کرد: با پیگیری که به عنوان رییس هیات اجرایی انتخابات انجام دادم، تحقیق درباره زوایای این تخلف انجام شد و با تلاش شبانه روزی و تطبیق تمام صورت جلسه ها حق  به حقدار رسید.

فرماندارشهرستان کارون افزود: بنده بنا بر وظایف قانونی محوله به عنوان فرماندار و همچنین مجری انتخابات در شهرستان کارون از رای تک تک کاندیداها صیانت نمودم و در جاهایی فراتر از وظایفم وارد عمل شدم تا نسبت به حراست از حق الناس که همان آرا مردم است ذره ای دریغ نکرده باشم.

معصومه خنفری در پایان تصریح کرد: به زودی از طریق مجاری قضایی با متخلفان و کسانی که در فکر ایجاد شائبه در سلامت انتخابات شهرستان بودند برخورد قانونی صورت می گیرد و این موضوع قطعا به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج