مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان اجرای طرح‌های ضیافت و دست‌های مهربانی در استان گلستان آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی صبح امروز در حاشیه اجرای طرح دست‌های مهربانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ضیافت و دست‌های مهربانی تا پایان ماه مبارک رمضان در سراسر استان اجرا می‌شود. وی اظهار کرد: در این طرح که در اداره اوقاف از محل موقوفات و با کمک خیران تا پایان ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان استان انجام می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان تاکید کرد: در این طرح کالاهای مورد نیاز خانواده‌های نیازمند تهیه شده و به کمک ادارات اوقاف و خیران که در قالب طرح "دست‌های مهربانی" در بین نیازمندان توزیع می‌شود. وی تصریح کرد: این طرح در شهرستان گرگان در قالب 30 بسته و در قالب بسته‌های روغن، رب، برنج، ماکارونی، قند، شکر و چای اقلام مورد نیاز در بین خانواده‌ها توزیع شد. سهرابی افزود: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به ادارت اوقاف تحویل دهند تا به دست افراد مستحق برسد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان اظهار کرد: این طرح از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان ماه در همه شهرستان‌های استان اجرا می‌شود و در کنار این طرح، طرح‌های دیگری هم در این ماه اجرا می شود از جمله خیمه‌های معرفتی در امامزادگان استان که پاسخگویی به سوالات مردم است. سهرابی همچنین گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، طرح جزء‌خوانی قرآن کریم همه روزه در 30 امامزاده شاخص استان گلستان اجرا می‌شود. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان تصریح کرد: هر ساله سازمان اوقاف، روحانیون با تجربه و کارآمد را به امامزادگان شاخص اعزام می‌کند که در این راستا در سال جاری 30 روحانی به امامزادگان شاخص استان اعزام شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج