فرماندار قصرشیرین گفت: تنها راه سعادت این نظام انتخابات است و همه مردم، گروه‌ها، جریان‌های سیاسی، منتقدان و حتی مخالفان باید در این روز حضوری گسترده داشته باشند.

فرامرز اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بابیان این مطلب که انتخابات برای نظام یک امر بسیار مهم و یک رخداد بین‌المللی تأثیرگذار است، افزود: در نظام‌های دموکراسی که بر اساس رأی مردم شکل می‌گیرد برگزاری انتخابات سالم و بدون شبهه یک ارزش و یک شاخص برای توانمندی آن نظام است.

اکبری بابیان این مطلب که امروز در دنیا نظام‌هایی دارای مقبولیت هستند که بااراده واقعی مردم انتخاب می‌شوند، خاطرنشان ساخت: بعد از شکل‌گیری جمهوری اسلامی همواره و در طول سی‌وهشت سال گذشته به‌طور میانگین یک انتخابات برگزارشده که دخل و تصرفی در آن‌ها صورت نگرفته است.

وی گفت: انتخابات ریاست جمهوری در کشور ما از حساسیت و جدیت خاصی برخوردار است و اراده ملت ایران نتیجه آن را رقم میزند.

وی گفت: نظامی داریم که افکار و اندیشه مردم سمت‌وسوی جریان اجرایی کشور را شکل می‌دهد و این معنای واقعی دموکراسی است.

فرماندار قصرشیرین افزود: هدف برگزاری انتخاباتی سالم و بدون حاشیه است و کاربران رایانه به‌عنوان یکی از اعضای شعب اخذ رأی در این امر نقش مهمی دارند.

اکبری تصریح کرد: فرمانداری مسئول برگزاری انتخابات است و نمایندگان فرماندار به‌عنوان مسئولان شعب اخذ رأی هستند و کاربران باید هرگونه مشکلی در این روز را به اطلاع آن‌ها برسانند.

فرماندار قصرشیرین در پایان اظهار داشت: شهرستان قصرشیرین 37 شعبه ثابت و سیار اخذ رأی با 37 کاربر رایانه دارد که کار جمع‌آوری آرا را در روز برگزاری انتخابات انجام می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج