سیزدهمین دوره از نمایشگاه قطعات خودرو، مجموعه ها و صنایع وابسته دیروز در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، این نمایشگاه در چهار سالن با بیش از 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می شود و 125 شرکت کننده از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، قم، مازندران، البرز و آذربایجان شرقی در آن حضور دارند.

این نمایشگاه تا 9 اردیبهشت ماه سالجاری در ساعات 16 تا 22 در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان پذیرای بازدیدکنندگان است.

نایب رییس اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل اصفهان در نشست خبری پیش از افتتاح این نمایشگاه، گفت: قطعات خودرویی که در استان اصفهان تولید می شود، جزو بهترین ها و باکیفیت ترین محصولات است.

رضا آقاباباگلی افزود: نمایشگاه همچنان که به ارائه محصولات شرکت های توزیع کا لا می پردازند بیشترین تمرکز را بر ارادائه کالاهای تولید داخلی دارد.

وی اضافه کرد: مصرف کنندگان و شرکت های بزرگ داخلی در این زمینه شرکت های خودروساز ایران، با شرکت در این نمایشگاه ها و تمرکز بر خرید کالاهای تولید داخلی می توانند تولیدکنندگان کشور را برای ماندن در مسیر خود یاری کنند.

آقاباباگلی گفت: مسئولان نیز با کاهش نرخ مالیات، سهم بیمه و جلوگیری از افزایش آن ها و جلوگیری از واردات بی رویه کالا می توانند کمک شایانی در برطرف کردن موانع تولید داخلی و صنعتگران استان اصفهان انجام دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج