مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: تمام تمهیدات لازم برای پذیرایی از زائران انجام‌شده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ علی یوسفی ‌راد ادامه داد: علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی مانند برپایی نمایشگاه‌های عکس شهدا در محل یادمان‌ها، خادمان شهدا نیز به زائران مشغول خدمات‌رسانی هستند.

به گفته مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، زائران غیر ایرانی از کشورهای مختلف مانند سوریه، لبنان، آلمان، اتریش و افغانستان نیز از یادمان‌های دفاع مقدس بازدید داشته‌اند.

سرهنگ یوسفی راد تصریح کرد: اعزام کرمانشاهیان به مناطق عملیاتی جنوب کشور نیز انجام می‌شود و روزانه 400 نفر به این مناطق اعزام می‌شوند و این روند همچنان تا پایان تعطیلات ادامه دارد.

این مقام مسئول بابیان اینکه سال گذشته بیش از 50 هزار نفر از مردم استان به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اعزام شدند، اضافه کرد: اعزام دانش‌آموزان استان نیز تا 15 فروردین ادامه دارد.

وی یادآور شد: تاکنون دو هزار دانش‌آموز کرمانشاهی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید داشته‌اند و تعداد 170 نفر از طلبه‌های حوزه علمیه به این مناطق اعزام‌شده‌اند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور را آشنایی نسل جوان بافرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری نیز بر گسترش اردوهای راهیان نور تأکیددارند.

سرهنگ یوسفی راد گفت: یادمان مرصاد پربازدیدی‌ترین یادمان و منطقه عملیاتی استان کرمانشاه است که همواره بازدیدکنندگان بسیاری در طول ایام سال دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج