جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: محموله 10 تنی لیمو ترش قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال از یک دستگاه کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی دلیجان کشف و توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه پلیس، یوسف سپهوند اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان دلیجان، روز گذشته هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای این شهرستان یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی کردند.

وی افزود: کامیون مذکور متوقف و پس از بازرسی آن، 10 تن لیمو ترش قاچاق فاقد هرگونه برگه گمرکی به ارزش تقریبی یک میلیارد و 200 میلیون ریال کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر تداوم برنامه های عملیاتی قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا در استان بیان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

کشف یک هزار و 740 نخ سیگار قاچاق در اراک

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یک هزار و 740 نخ سیگار قاچاق، روز گذشته در عملیات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان کشف شد.

مهدی تقوی نیا افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان در تحقیقاتی، از فعالیت فردی در شهرستان اراک در زمینه خرید و فروش سیگار قاچاق مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی انجام شده، سرانجام ماموران موفق به دستگیری قاچاقچی مورد نظر و کشف یک هزار و 740نخ سیگار قاچاق پس از بازرسی از واحد صنفی وی شدند.

تقوی نیا خاطرنشان کرد: اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان با اجرای مستمر طرح‌های فرا گیر و نیز تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی خود بر واحدهای صنفی مختلف، همواره درصدد کاهش ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج