رئیس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی در استان اصفهان گفت : اعضای هیات نظارت باید هر گونه ظن و گمان در خصوص کاندیداها در انتخابات شورای اسلامی شهر را مستندسازی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، حجت الاسلام احمد سالک کاشانی در همایش رئیسان هیات‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان اصفهان گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، اقتدار نظام را بیش از پیش افزایش می دهد .

 وی با اشاره به اینکه حفظ کرامت مردمی که پای صندوق‌های رای می‌آیند نیز یکی دیگر از وظایف اصلی اعضای هیات نظارت بر انتخابات است، گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم به پیروزی رسید و ما نباید این پشتوانه را از دست بدهیم.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی در استان اصفهان افزود: در استان اصفهان ۱۰ هزار و ۸۸۳ نفر در قالب ۹ هزار و ۹۰۸ نفر مرد و ۹۷۵ زن  در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان ثبت‌نام کرده‌اند.

وی بیان داشت : میزان حضور و ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در استان اصفهان در این دوره نسبت به دوره گذشته 37 درصد رشد داشته است.

حجت الاسلام سالک کاشانی با اشاره به توسعه روابط هیات‌های نظارت بر برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با چهار نهاد نیروی انتظامی، قوه قضائیه، ثبت احوال و اطلاعات تاکید کرد و ابراز داشت: فرمانداری‌ها و بخشداری ها نیز باید همه اطلاعات مورد نیاز در خصوص کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا را در اختیار روسای هسات نظارت در هر شهرستان قرار دهند .

رئیس هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی در استان اصفهان گفت : هیأت های نظارت مسئول مستقیم حفظ سلامت انتخابات در فضایی آرام و رقابت منطقی محسوب می شوند لذا باید افرادی پاک، سالم و انقلابی امانت اداره شهرها و روستاهای استان را بر عهده بگیرند.

 

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج