معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: علت مرگ سروان «مسعود سرمست شاددهی» جانشین فرماندهی بخش حویق شهرستان تالش در دست بررسی است.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ محمدرضاجعفری خیرخواه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان در خصوص علت مرگ جانشین فرماندهی بخش حویق تالش، اظهار کرد: ماموران مرزبانی در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر نگهداری و فروش مواد مخدر در یکی از روستاهای بخش حویق تالش، در محل مورد نظرحاضر شده و با توجه به پیچیدگی ماموریت از عوامل انتظامی منطقه درخواست کمک می‌نمایند.

وی با بیان اینکه با حضور ماموران انتظامی یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر می‌شود، افزود: سروان «مسعود سرمست شاددهی» بعد از اتمام ماموریت با حضور در داخل خودرو احساس ناراحتی نموده و بلافاصله جهت مداوا به بیمارستان منتقل می‌شود.

سرهنگ خیرخواه با بیان اینکه متاسفانه مداوا بر روی جانشین فرماندهی بخش حویق شهرستان تالش مثمر ثمر واقع نشده و وی فوت می‌نماید، گفت: علت مرگ «سروان مسعود سرمست شاددهی» در دست بررسی و منوط به اعلام پزشکی قانونی است که به محض حصول نتیجه متعاقبا از طریق مبادی رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با اعلام اینکه اطلاع رسانی معاونت اجتماعی، تنها منبع موثق برای انتشار اخبار پلیس است، از رسانه‌ها و مردم خواست با پرهیز از دامن زدن به شایعات و گسترش دادن اخبار کذب، از ملتهب کردن فضای جامعه و ایجاد جو ناامنی خودداری کنند.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج