فرماندار بناب گفت: 302 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بناب از آغاز زمان ثبت نام نام نویسی کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، ولی الله فرج اللهی بعداز ظهر دوشنبه در گفتگویی با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: از کل داوطلبان 69 نفر در حوزه شهری و 233 نفر در حوزه روستایی نام نویسی کرده اند .

وی سپس مجموع داوطبان زن ثبت نامی در انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان بناب را 11 نفر برشمرد و تصریح کرد: از این تعداد 8 نفر در حوزه شهری و 3 نفر در حوزه روستایی ثبت نام کرده اند .

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب ادامه داد: از 291 نفر مرد ثبت نامی در انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان بناب 61 نفر در حوزه شهری و 230 نفر در حوزه روستایی جهت عضویت در این شوراها اعلام آمادگی کرده اند .

فرج اللهی تأکید کرد: در بین کل ثبت نام کنندگان یک روحانی در حوزه شهری ثبت نام کرده است .

ثبت نام پیرمرد 72 ساله در انتخابات شورا

وی اذعان کرد: جوان ترین فرد ثبت نامی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه شهرستان بناب 28 سال و مسن ترین فرد نیز دارای 72 سال است .

به گفته فرماندار بناب شهر بناب دارای 7 کرسی و 27 روستاهای آن نیز در مجموع دارای 107 کرسی در شوراهای اسلامی است .

فرج اللهی همچنین در ادامه این گفتگوی خبری ضمن تقدیر و تشکر از استقبال گرم شهروندان بنابی اعم از شهری و روستایی در خصوص ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اظهار امیدواری تصریح کرد: مردم این شهرستان نیز گسترده تر از قبل با حضور در پای صندوق های رأی حماسه دیگری خلق خواهند کرد .

گفتنی است، انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور و همچنین انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه ها روز 29 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج