فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف محموله سنگین 3 تنی مواد افیونی توسط ماموران نیروی انتظامی در این استان خبر داد.

سردار حسین رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اظهار کرد: یگان‌های عملیاتی پلیس استان سیستان و بلوچستان در شهرستان سراوان در اقدامی اطلاعاتی با ردزنی‌های گسترده به سرنخ هایی از حمل محموله سنگین مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در منطقه سراوان خاش دست یافتند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات پوششی و نامحسوس، یگان های عملیاتی پلیس در شهرستان سراوان با نیابت قضائی به منطقه موردنظر اعزام و در یک درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، موفق به توقف سه دستگاه خودرو حامل مواد افیونی شدند.

کشف فشنگ جنگی و نارنجک ضد نفر در بازرسی‌ها

سردار حسین رحیمی در ادامه اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودروهای سوداگران، موفق به کشف 2 تن و 980 کیلوگرم تریاک، 20 کیلوگرم مرفین، 126 عدد فشنگ جنگی، 8 گلوله 40 میلیمتری و 15 عدد نارنجک ضد نفر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به متواری شدن قاچاقچیان با استفاده از تاریکی هوا و تلاش شبانه روزی برای دستگیری این قاچاقچیان با هشدار به خانواده‌ها در خصوص معضلات و پیامدهای مواد مخدر، تصریح کرد: از شهروندان تقاضا می‌کنیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود مبنی بر نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر را از طریق شماره تماس 110 به پلیس اطلاع‌رسانی کنند تا نسبت به برخورد با اخلالگران در کمترین زمان اقدام شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج