فرماندار ساری از معرفی اعضای هیئت اجرایی انتخابات مرکز استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد حسین زادگان پیش از ظهر امروز در جلسه هیئت اجرایی انتخابات مرکز استان، اظهارداشت: برای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا و دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، در این نشست اعضای هیئت اجرایی را انتخاب می‌کنیم.

وی افزود: وظیفه ما اخذ آرا بوده و مردم به این انتخابات جهت می‌دهند و وظیفه نداریم له یا علیه جریانی در انتخابات ورود کنیم.

فرماندار ساری گفت: افرادی را برای برگزاری انتخابات، برگزیده که آخرت خود را به دنیای دیگران نفروشند.

وی با اشاره به حضور جریان‌های مختلف در هیئت اجرایی، تصریح کرد: نقش بانوان در هیئت اجرایی لحاظ شده است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان ساری با اشاره به اینکه آرا حق الناس است، گفت: میزان رای ملت بوده و دست اندرکاران برگزاری انتخابات از این آرا صیانت می‌کنند.

وفاداری به عهد در انتخابات

رئیس هیئت نظارت انتخابات شهرستان ساری نیز در این نشست گفت: طبق آیه شریفه قرآن باید امانت داری کرده و در امانت، خیانت نکنیم.

حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه آرا امانتی در دست ما است، افزود: به عهدی که در هیئت اجرایی می‌‎بندیم وفادار باشیم.

وی با اشاره به اینکه قانون و موازین، ملاک عمل است، گفت: در تایید و رد صلاحیت افراد فقط قانون مدنظر است و هیچ ملاحظه ای نباید در اجرای قانون صورت گیرد.

زارعی با بیان اینکه انتخابات 7 اسفند 94 در سلامت کامل برگزار شد، تصریح کرد: بر اساس گزارش ستاد انتخابات استان، حتی یک رای باطل نشد و انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری برگزار کردیم.

وی گفت: در بررسی صلاحیت‌ها باید دقت لازم انجام شود تا زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم.

در این نشست 13 عضو هیئت اجرایی انتخاب شدند که از این تعداد، هشت نفر عضو اصلی و 5 نفر عضو علی البدل هستند.

حجت الاسلام رضایی، پرویز اردشیری، عباس‌علی رضایی، احمد محمودی، سلیمان قاسمیان، ابراهیم قربانی، اصغر عمادی و اشرف سعادتی به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی، انتخاب شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج