مدیر پخش فرآورده‌های نفتی گلستان گفت: مصرف بنزین در تعطیلات نوروز امسال در استان 15 درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر بنی کریمی عصر امروز در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات اندیشیده شده در نوروز امسال اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده و مصرف بنزین و گاز مایع در اسفند ماه پیش‌بینی می‌شود مصرف بنزین در نوروز امسال به بیش از یک میلیون و 350 هزار لیتر برسد که رشد 15 درصدی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در سال 95 مصرف بنزین خودروها در استان گلستان بیش از یک میلیون و 170 هزار لیتر بود و مصرف گاز مایع هم بیش از 570 هزار مترمکعب، که پیش‌بینی می‌شود در ایام تعطیلات به بیش از 590 مترمکعب برسد که رشد 3.5 درصدی خواهد داشت.

بنی‌کریمی تاکید کرد: در ایام تعطیلات مشکلی در تامین سوخت نداریم و سوختن مورد نیاز مردم و مسافر تامین شده ‌و شماره سامانه 09627 به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت پیام‌ها و شکایات مردم است.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی گلستان اظهار کرد: 5 تیم نظارتی بر 130 جایگاه فرآورده‌های نفتی، گازی و گازوئیل به صورت شبانه‌روزی نظارت می‌کنند و کارشناسان این گروه‌ها به صورت دقیق بر اندازه‌گیری‌های مدرج، مخازن برای جلوگیری از آب رفتگی و آلودگی نظارت می‌کنند.

بنی کریمی افزود: علاوه بر آن بر تلمبه‌ها به منظور نظارت بر کم‌فروشی یا گران‌فروشی و بر دفتر عملیاتی و اپرتورها کنترل و نظارت دارند تا خدمات درست و صحیح انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج