شهرکرد- فرمانده نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف یک هزار و 700 کیلوگرم مواد مخدر در این استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامعباس غلامزاده در نشست مطبوعاتی به مناسب آخرین چهارشنبه سال و ایام نوروز با اشاره به اینکه یک هزار و 700 کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیار کشف شده است، اظهار داشت: این میزان مواد مخدر در سطح استان از ابتدای سال جاری تاکنون کشف شده است.

وی عنوان کرد: هم اکنون کشف مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری از رشد 63 درصدی برخوردار بوده است.

وی تاکید کرد: مبارزه با ورود و توزیع مواد مخدر در این استان از اهداف اصلی نیروهای انتظامی این استان به شمار می رود.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: باید زمینه برای همکاری بیشتر مردم با پلیس برای داشتن امنیت بهتر فراهم شود.

وی در خصوص آخرین چهارشنبه سال اظهار داشت: نیروی انتظامی در تلاش است که مشکلی در آخرین چهارشنبه سال ایجاد نشودو مشکلی برای سلب آرامش مردم ایجاد نشود.

وی ادامه داد: برنامه های آخرین چهارشنبه سال محله محور برگزار شود و مردم تلاش کنند برنامه های چهارشنبه آخرسال محله محور برگزار کنند.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: نیروی انتظامی در چهارشنبه آخر سال با کسانی برخورد می کند که هنجارشکن هستند و به دنبال سلب آرامش مردم هستند.

وی گفت: کسانی که بخواهند در چهارشنبه آخر سال امنیت مردم را خدشه دار کنند با برخورد جدی نیروی انتظامی روبرو می شوند.

چهارمحال و بختیاری رتبه اول کشور در تجاوز از سرعت مجاز را دارد

فرمانده پلیس راه چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری رتبه اول کشور در تجاوز از سرعت مجاز را دارد و سرعت بالا در این استان یکی از مشکلات مهم به شمار می رود.

رحمت الله رفیعی عنوان کرد: هم اکنون متوسط سرعت کشور 80 کیلومتر بر ساعت است که در چهارمحال و بختیاری 83 کیلومتر بر ساعت است.

وی عنوان کرد: باید زمینه برای فرهنگ سازی در این زمینه فراهم شود تا حوادث جاده ای استان کاهش یابد.

رسانه ها نقش مهمی در ایجاد امنیت پایدار در جامعه دارند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست اظهار داشت: رسانه ها نقش مهمی در ایجاد امنیت پایدار در جامعه دارند.

شهریار حیدری با اشاره به اینکه رسانه ها نقش مهمی در ایجاد امنیت پایدار در جامعه دارند، اظهار داشت: باید از ظرفیت های رسانه در بخش نیروی انتظامی بیشتر استفاده کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: با فرهنگ سازی در حوزه های مختلف جامعه می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را حل کند.

حیدری ادامه داد: اطلاع رسانی اقدامات و تلاش های نیروی انتظامی به مردم از مهمترین اقدامات خبرنگاران و رسانه ها به شمار می رود که این امر موجب ایجاد موفقیت های بزرگی برای نیروی انتظامی شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج