فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند بزرگ سرقت مغازه و منزل توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد و گفت: در این عملیات هفت میلیارد و 500 میلیون ریال اموال مسروقه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار عبدالرضا آقاخانی گفت:در پی وصول پرونده ای مبنی بر سرقت از یک مغازه عتیقه فروشی در غرب شهر اصفهان رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهر قرار گرفت.

وی افزود:در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد سه سارق با استفاده از تاریکی شب و همچنین پایین بودن ضریب امنیتی مغازه از آنجا سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام یکسری تحقیقات ویژه موفق به شناسایی سارقان شدند و در عملیاتی سنجیده و ضربتی هر سه سارق را دستگیر کردند.

سردار آقاخانی بیان داشت :در بازرسی از منزل سارقان هفت میلیارد و 500 میلیون ریال عتیقه سرقتی و اموال منازل مردم مانند فرش های دستباف ، لوازم خانگی ، لوازم صوتی و تصویری و ... کشف شد.

این مقام مسوول با بیان اینکه اعضای این باند با روش های خاص ، مغازه ها و منازل را مورد دستبرد قرار می دادند گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و هر سه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان به مردم توصیه کرد:از تجهیزات و فناوری های نوین جهت افزایش ایمنی منازل خود استفاده کنید ، از درب های ضد سرقت و آکاردئونی برای آپارتمان استفاده کنید، راه های ورودی از تراس را با نصب نرده و قفل های هوشمند مسدود کنید و از نگهداری اموال با ارزش شامل طلا و جواهر و... در منزل خودداری کنید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج