مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد، از رونمایی تمبر نوروز 96 با معرفی برند گردشگری و صنایع‌ دستی استان در 25 اسفند همراه با مانور آمادگی دستگاه های خدمات رسان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود باقری در جمع خبرنگاران با تأکید بر برگزاری رویدادهای متنوع نوروز اظهار کرد: می‌کوشیم تا با توجه به ظرفیت‌های استان کهگیلویه وبویراحمد برنامه‌های متفاوتی برگزار شود.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر در کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به برگزاری نوروز متفاوت در سال 96، افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای نوروز متفاوت انجام شده است که با ارائه خدمات باکیفیت، به گردشگران بتوانیم زمینه توسعه صنعت گردشگری را با ایجاد اشتغالزایی در استان فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ابلاغی سازمان میراث‌ فرهنگی کشور به استان‌ها با برپایی نوروزگاه‌ها در شهرستان‌های استان، این فرصت برای ارائه برنامه‌های متنوع و معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و تاریخی کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: رفاه و آسایش مردم، معرفی هرچه بهتر استان، زنده نگه داشتن آئین‌ها و مراسم‌ باستانی و سنتی، جذب گردشگران داخلی و خارجی در برگزاری آئین‌های نوروزی از مهم‌ترین اهداف اداره‌کل میراث فرهنگی استان است.

وی شور و اشتیاق مردم در برگزاری آئین‌های نوروز را یکی از پتانسیل‌های بسیار مهم دانست و یادآور شد: می‌توان از این ظرفیت در راستای توسعه استان و معرفی هرچه بهتر و بیشتر فرهنگی استان به گردشگران داخلی و خارجی بهره برد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج