مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: مسوولان و مردم از ظرفیت نوروز و مسافران نوروزی برای معرفی شهرستان و توانمندی های ٱن استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، اللهیاری در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان برخوار گفت: ایام نوروز و حضور مسافران و گردشگران نوروزی فرصتی برای معرفی شهرستان ها و توانمندی و ظرفیت های آنها است.

وی افزود:‌ با برنامه ریزی و تهیه تراکت در ایام نوروز، می توان هویت شهرستان،‌ فرهنگ و آداب و رسوم،  صنایع دستی، آثار تاریخی و مذهبی را به مسافران معرفی کرد.

گفت‌: شهرستان برخوار در حوزه صنایع دستی غنی است و ایجاد مراکز و بازارچه های صنایع دستی، ‌معرف آثار و تولیدات شهرستان و ارائه آن به مسافران است و سبب حمایت از هنرمندان می شود.

فرماندار شهرستان برخوار گفت:‌ در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان برخوار 9 کمیته تشکیل شده و این کمیته ها مقدمات حضور مسافران نورزوی را فراهم کرده است.وی افزود: امسال سه پایگاه جذب و ثبت نام و 40 آموزشگاه برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان برخوار  پیش بینی شده است.

تاجمیری توجه به حقوق اجتماعی و شهروندی و میهمان نوازی مردم و مسوولان شهرستان برخوار را سبب نقش خاطره های خوش مسافران نوروزی دانست و از مسوولان پایگاه های جذب مسافران خواست بهترین برخورد را با مسافرن نورزوی داشته باشند.

سال گذشته 20 هزار نفر روز مسافر در شهرستان برخوار اسکان یافتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج