موج
کدخبر : ۳۴۸۳۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348312

زاکانی:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله با کرونا فقط وظیفه دانشگاه علوم پزشکی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج قم، زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تحلیل واقع‌بینانه باید از کرونا داشت و این موضوع را باید بدانیم که امروز نسبت به گذشته از بیماری شناخت کامل‌تری داشته و تجربه‌های ما نیز بیشتر شده است از سوی دیگر آمادگی‌ها نیز در برابر ویروس بیشتر شده و ابعاد آن را شناخته و طبق آن عمل می‌کنیم.

وی افزود: در مقابل این را باید بگوییم که نسبت به بیماری عادی‌سازی شکل‌گرفته و کاهش انگیزه‌ها راداریم و همچنین مواجه با خستگی خدمت دهندگان به مردم هستیم و شرایط به سمتی در حال پیش روی است که آسیب‌پذیری‌ها در حال گسترش است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر زنجیره انتقال ویروس را از بین نبرده و در برابر آن ایستادگی نکنیم، قطعاً زمین خواهیم خورد و ازاین‌رو باید برنامه‌ریزی‌ها در این راستا باشد.

وی ادامه داد: نیازمند یک بسیج همگانی هستیم و اگر بگوییم که فقط دانشگاه علوم پزشکی وظیفه‌دارند در برابر کرونا مقابله کند، بی‌انصافی است.

زاکانی خاطرنشان کرد: پیشگیری کردن بهترین راه است اما متأسفانه به‌درستی عمل نمی‌شود و باید به‌گونه‌ای باشد که همگان وظیفه خود را دانسته و پیشگیری جدی گرفته شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها