موج
کدخبر : ۳۴۳۱۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343115

از سوی روابط عمومی اعلام شد؛

مراسم‌های عزاداری شب‌های تاسوعا و عاشورای حسینی بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی میرباقری و مداحی حسن شالبافان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، برنامه‌های عزاداری ماه محرم در حرم مطهر بانوی کرامت در مکان‌های روباز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مراسم‌های عزاداری شب‌های تاسوعا و عاشورای حسینی بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی میرباقری و مداحی حسن شالبافان برگزار خواهد شد.

همچنین بامداد تاسوعا و عاشورا ساعت ۵:۴۵ صبح سخنرانی و قرائت زیارت عاشورا توسط حجت‌الاسلام والمسلمین خورشیدی دنبال خواهد شد.

 صبح تاسوعا و عاشورا نیز از ساعت ۱۰ صبح زیارت عاشورا به صورت کامل به همراه صد لعن و صد سلام با نوای حجت‌الاسلام والمسلمین محمدپور قرائت خواهد شد و بعد از آن نیز زائران و مجاوران حرم مطهر از سخنرانی حجج‌اسلام بخشی و میردامادیان و مداحی جواد احمدی بهره‌مند خواهند شد.

ویژه برنامه عزاداری ظهر روز تاسوعا نیز بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی حجت‌­الاسلام والمسلمین رفیعی و مرثیه­‌خوانی و سینه‌­زنی رضا ایزدی و همچنین عزاداری ظهر عاشورا نیز با مقتل‌­خوانی حجج اسلام دارستانی و صادقی واعظ و همچنین مرثیه­‌خوانی و سینه‌­زنی سید علی حسینی‌­نژاد دنبال خواهد شد.

ساعت ۱۸ عصر تاسوعا و عاشورا نیز محفل سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حسین­‌آبادی به همراه قرائت زیارت ناحیه مقدسه توسط سید علی حسینی‌­نژاد در عصر تاسوعا و ‌حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی در عصر عاشورا برپا خواهد شد.

همچنین، مراسم احیای شب عاشورا از ساعت ۲۴ همراه با تلاوت قرآن و ترتیل‌­خوانی سوره یاسین توسط قاریان بین‌المللی و قرائت زیارت عاشورا توسط جواد برزگر و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین خورشیدی و عزاداری و مرثیه­‌خوانی حسین حقی برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها