موج
کدخبر : ۳۳۹۲۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339265

فرمانده انتظامی استان قم:

فرمانده نیروی انتظامی استان قم در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم و جمعی از مدیران ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای با تبریک هفته ملی مهارت از اقدامات صورت گرفته در امر آموزش سربازان وظیفه در استان قم قدردانی نمود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم در این دیدار با اشاره به اهمیت مهارت آموزی جوانان عنوان نمود: عده ای فقط پشت میز نشینی را کار می دانند در حالی که داشتن مهارت و کارآفرینی نیز بخشی از موضوع اشتغال است.

سرتیپ دوم ستاد پاسدار سیدمحمود میرفیضی اظهار داشت: نیاز امروز کشور را نیروی کار مهارت دیده است در حالی که افراد تحصیل کرده که بخش عمده ای از جوانان را تشکیل می دهند عموما فاقد مهارت هستند.

فرمانده انتظامی استان قم در بخش دیگری از سخنان خود تقویت مهارت افزایی در حوزه کارکنان وظیفه را اولویت پلیس دانست و افزود: در حدیثی از امام صادق علیه السلام آمده است " کسی که دو روزش با هم برابر باشد زیان کار است " بر این اساس پویایی و حرکت به سمت تعالی سازمانی هم اولویت پلیس است.

وی ادامه داد: پلیس بعنوان یک سازمان یادگیرنده به دنبال کارآمدی در حوزه های ماموریتی خود می باشد.

ایشان همچنین ضمن اشاره به فعالیت ها و همکاری فی مابین با مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ابراز امیدواری کرد و اعلام داشت همکاری مشترک موجب افزایش مهارت پرسنل و خانواده ایشان میگردد که این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها