موج
کدخبر : ۳۳۶۵۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336582

در دهه کرامت صورت گرفت؛

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه از افتتاح یک باب جایگاه سوخت در استان خبر داد و گفت: با راه اندازی این جایگاه، شماره جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح منطقه به ۶۱ باب افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمود طاهری اظهار کرد: با توجه به اینکه احداث جایگاه‌های جدید در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به هم استان‌های گرامی و هموطنان عزیز است، با راه اندازی جایگاه پامچال، تعداد جایگاه‌های عرضه سوخت در استان قم به ۶۱ باب رسید.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم اظهار داشت: این جایگاه در محور سلفچگان - ساوه و در فاصله ۴۵ کیلومتری شهر مقدس قم با مالکیت بخش خصوصی توسط علی غفاری در زمینی به مساحت ۱۹۵۰مترمربع ساختمان احداث شده که دارای ۱ مخزن بنزین و ۲ مخزن نفتگاز که هر کدام دارای ۵۰هزار لیتر ظرفیت می باشد.

طاهری در ادامه افزود: این جایگاه دارای ۱سکوی عرضه بنزین با دوتلمبه و ۲ سکوی عرضه نفت‌گاز با چهارتلمبه و در مجموع دارای دوازده نازل است که ۱۰ نفر اشتغالزایی ایجاد کرده و به طور قطع با راه اندازی بخش های دیگر خدمات رفاهی از جمله (رستوان،کارواش و...) اشتغال ایجاد شده افزایش خواهد یافت.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها