موج
کدخبر : ۳۱۷۹۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317964

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم:

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در منطقه برف انبار قم، گفت: با این طرح امنیت اجتماعی این منطقه افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ پیام کاویانی درگفت وگویی اظهار کرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی دربرف انبار روستای فردو این استان اجرا می‌شود.

وی با تشریح اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در برف انبار روستا فردو ، مطرح کرد: با توجه به نارضایتی‌های اهالی شهیدپرور و پیگیری‌های مکررشورای روستا فردو مبنی بر برخورد پلیس با ناهنجارهای اجتماعی دربرف انبار، که با حضور افراد نامعلوم الحال در این محل جهت برف بازی و با رفتارهای زشت و زننده اقدام به هنجارشکنی می‌کنند، پلیس امنیت عمومی با محوریت پلیس امنیت اخلاقی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را به منظور برخورد با افراد هنجارشکن و قانون گریز، اجرا کرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی قم گفت:‌فرماندهی انتظامی استان هرگز اجازه قانون گریزی و هنجارشکنی به افراد بزه‌کار را نداده و با جدیت تمام مقابل هنجارشکنی‌ها می ایستد.

وی بیان کرد: در اجرای این طرح عملیاتی تعداد ۲ تن هنجارشکن دستگیر و تعداد ۳ دستگاه خودرو متخلف در محل توقیف و از ۲۴ تن تعهد کتبی اخذ و ۴۵ دستگاه خودرو از طریق سامانه ناظر اعمال قانون شدند.

 کاویانی اظهار داشت: این طرح به صورت پیوسته در این محل اجرا و با افراد هنجارشکن برابر قانون برخورد خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها