موج
کدخبر : ۳۱۷۰۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317054

معاون استاندار قم:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: وضعیت استان در تامین کالاهای اساسی مطلوب است و دغدغه‌ای در این وضعیت احساس نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهراد غضنفری در جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار قم با اشاره به تشدید نظارت بر بازار و اصناف استان اظهار کرد: طرح ویژه نظارتی استان از روز نخست اسفند ماه آغاز شده و تا ایام نوروز ادامه می‌یابد.

معاون استاندار بیان کرد: نظارت بر بازار بر جلوگیری از گران فروشی و عرضه خارج از شبکه ضروری است.

وی تصریح کرد: در زمینه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز در یک پروسه بلند مدت جای هیچ گونه کمبود و نگرانی در سطح استان احساس نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های استانی روزانه از وضعیت بازار را رصد کرده و اشراف کاملی بر استان در حوزه‌های مختلف داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم عنوان کرد: باید بخشی از ظرفیت انبارهای بخش خصوصی برای ذخیره سازی کالاهای اساسی مورد استفاده قرار بگیرد.

وی بیان داشت: نیاز به احداث انبار ذخیره کالا در استان قم یک ضرورت است و باید در این زمینه برنامه ریزی انجام بگیرد.

غضنفری تصریح کرد: برای کاهش هزینه های تولید در بخش کشاورزی باید از ظرفیت تشکل ها و تعاونی‌ها به نحو مطلوب تری استفاده گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم تاکید کرد: شهرداری قم در رابطه با ایجاد بسترهای لازم برای توزیع میوه شب عید همکاری لازم را به خرج دهد.

وی با تاکید بر ساماندهی واحدهای گاز«ال پی جی» گفت: باید مکانی ایمن و استاندارد برای رفع مشکل مردم در این رابطه در سطح شهر قم راه اندازی گردد.

وی تصریح کرد: همچنین شرکت توزیع فرآورده های نفتی و شهرداری قم باید چند مکان استاندارد و ایمن را برای حل مشکل مسافران نوروزی در رابطه با پیک‌نیک پرکنی، اقدام کند.

غضنفری ابراز کرد: با وجود اینکه وضعیت استان در برگزاری نمایشگاه هر سال مطلوب تر شده اما همچنان برخی از دستگاه ها به وظایف قانونی خود عمل نمی کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم یادآور شد: تمام دستگاه های استانی در مسیر کوتاه کردن فاصله بین کلنگ تا قیچی پروژه های عمرانی گام بردارند.

وی اضافه کرد: روند افتتاح پروژه های تولیدی و اشتغال زایی دستگاه های اجرایی استان در زمان بندی مشخص باید در تمام طول ادامه داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها